Realizacja Eventów

Realizacja Eventów

Realizacja Eventów

Na przestrzeni ostatnich 12 lat zorganizowaliśmy ponad 90 eventów na terenie calej Polski m.in. strefę Allegro na festiwalu Woodstock, strefy kibica podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 w takich miastach jak Poznań, Swarzędz, Żary i wiele inny wydarzeń masowych. Łącznie nasze eventy odwiedziło ponad 180 tysięcy odbiorców. Podczas eventów zajmowaliśmy się: scenariuszami, koordynacją służb porządkowych, oświetlenia, nagłośnienia, wizualizacji oraz videorealizacji w tym streamingiem.


STREFA ALLEGRO:

W kooperacji techniką led/nagłośnienia przy organizacji strefy Allegro na festiwalu Woodstock 2017. Zrealizowanie nagłośnienia w namiocie oraz diod na terenie całej strefy. Łącznie strefę odwiedziło ponad 60 tysięcy osób.

Strefa Allegro

Strefa Allegro

Strefa Allegro

Strefa Allegro

Strefa Allegro

Strefa Allegro


STREFY EURO 2012

Przy okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w roku 2012 zajmowaliśmy się organizacją strefy kibica, jej nagłośnieniem, oświetleniem oraz doborem artystów. Podczas produkcji tego wydarzenia współpracowaliśmy z miastem Poznań, Swarzędz oraz Żary.  Zapewnialiśmy też transmisję meczy Euro 2012 oraz scenariusze całości imprez (Swarzędz) wraz z prowadzeniem oraz scenotechniką (Żary) i artystami (Poznań).

Poznań / Euro2012

Poznań / Euro2012

Strefa Kibica

Strefa Kibica

Strefa Kibica Żary 2012

Strefa Kibica Żary 2012

Strefa Kibica

Strefa Kibica


GALE POP/DANCE z POLO TV

Przy współpracy z stacją POLO TV wchodzącą w skład ZPR Media (Obecnie Polsat) tworzymy największy festiwal z muzyką disco w wielkopolsce.  Organizacja oraz koordynacja całego festiwalu Kocham Disco w Pile oraz Boszkowie trwa od 2016 roku. Wszystkie edycje tworzone były od postaw przez naszą firmę wraz z tworzeniem marki, koordynacją  i produkcją wydarzenia i prowadzeniem kampanii marketingowych.

Kocham Disco Festiwal

Kocham Disco Festiwal

Kocham Disco Festiwal

Kocham Disco Festiwal

RELACJA VIDEO KLIK:

https://drive.google.com/file/d/1oYIpTxkblqqajPG5xnW-YxdN50HL5FtP/view?usp=sharing


EVENTY SPORTOWE

Współprodukcja AmberCup 2013 – Słupsk/Gdańsk, Przy współpracy z PZPN oraz miastem Słupsk, organizowaliśmy gale Amber Cup z udziałem kadry Polski w piłce nożnej, oraz artystów  i wykonawców. Transmisja Canal +.

Amber Cup 2013

Amber Cup 2013

KONCERTY MASOWE

Do naszych działań eventowych zaliczamy imprezy masowe dla miast i gmin. Od 2004 organizowaliśmy koncerty w dziesiątkach miast w całym kraju: Poznań, Warszawa, Krakow, Gorzów Wlkp, Katowice i wielu innych, na ktorych występowały gwiazdy polskie i zagraniczne: m.in trasa koncertowa Sylwiii Grzeszczak i Libera (2009) ze stacją Viva Polska, Mezo, Eddy Wata. Współorganizowaliśmy Letnie Sceny Radia Eska czy New Yorker Festiwal Poznań, Koncerty wzbogacane o wizualizacje i produkcję audiowizualną generowały średnio blisko 10 000 osób na koncertach otwartych w sezonie 2017/2018.

Akcent

Akcent Nowy Tomyśl 2017

Akcent

Akcent Nowy Tomyśl 2017


1 Comments
 • Gabriel1953

  Posted: piątek, 30 listopada 2018 AT 05 pm

  Jak najbardziej polecam. Mam doświadczenie z tą firmą i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Profesjonalnie i rzetelni e.

  http://fejsik.pl/

  Odpowiedz

Leave a comment

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy w ciągu 24H!


  Napisz krótko na czym polega Twój pomysł, czego potrzebujesz i jaki jest oczekiwany termin realizacji. Odpowiemy w ciągu 24H. Dziękujemy za zaufanie i fakt, że chcesz się z nami skontaktować!

  Email

  info@dlpromotion.com

  Address

  61-608 Błażeja 90B, Poznań.

  Phone-no

  +48 503071028