Dzień Kobiet 2020 „Za Zdrowie Pań”!

Dzień Kobiet 2020 „Za Zdrowie Pań”!

W G2A Arena odbył się kongres „Kobieto wyjdź przed szereg”. W programie m.in. prelekcje wyjątkowych kobiet, które występowały na scenach wydarzeń Kobieto – Wyjdź przed Szereg w całej Polsce.

Wydarzenie połączone było z IV edycją targów Beauty Expo.

Wejście na koncert nie wymagało rejestracji. Uczestnicy obecni na kongresie / targach mieli zagwarantowane uczestnictwo w koncercie i zabezpieczenie sanitarno/epidemiologiczne. Koncert poprowadził Aleksander Sikora. Na scenie zagrajli i zaśpiewali:
Feel, Szymon Chodyniecki, Classic, Oddział Zamknięty, Loka, Mezo, Weekend, Chłopcy z Placu Broni, Mateusz Mijal oraz Adam Stachowiak.

DL Promotion odpowiadało za produkcję muzyczną wydarzenia, część artystów i koordynację. Artyści wzięli udział w „Pytaniu Na Śniadanie” w TVP oraz wywiadach dla mediów współpracujących.

Emisja, odbyła się w TVP Polonia w niedzielę 8 marca o godz. 21:45 i 3:35.

Leave a comment

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy w ciągu 24H!


    Napisz krótko na czym polega Twój pomysł, czego potrzebujesz i jaki jest oczekiwany termin realizacji. Odpowiemy w ciągu 24H. Dziękujemy za zaufanie i fakt, że chcesz się z nami skontaktować!

    Email

    info@dlpromotion.com

    Address

    61-608 Błażeja 90B, Poznań.

    Phone-no

    +48 503071028