Doniu x Agnieszka Gertner-Polak – „Dni, które przed Nami”

Doniu x Agnieszka Gertner-Polak – „Dni, które przed Nami”

Doniu x Agnieszka Gertner-Polak – „Dni, które przed Nami”


Z początkiem jesieni 2016 roku rozpoczęliśmy zdjęcia do klipu promującego film pt. „Pewność”. Naszym planem zdjęciowym było miasto Poznań i jego okolice, m.in. przepiękna kapliczka w Rogalinie czy też punkt widokowy w centrum Poznania. Utwór „Dni, które przed Nami” oraz jego klip to połączenie dwóch różnych światów. Nietypowy singiel wykonany przez Dominika „Donia” Grabowskiego wspólnie z sopranistką Agnieszką Gertner-Polak był również utworem promującym wydarzenie poświęconym Edmundowi Bojanowskiemu pt. „Przygotuj się na miłość”. Premiera klipu wraz z jego wykonaniem na żywo odbyła się w Teatrze Polskim w Warszawie.

Współpraca Donia, Agnieszki Gertner-Polak, projektu filmu „Certainty the movie. Film Pewność”, Centrum Dzieł Społecznych Edmunda Bojanowskiego, High Hope Films oraz DL Promotion zaowocowała niesamowitą podróżą poprzez Polskę, USA czy Jamajkę by poznać historie równie niesamowitych ludzi. Powyżej efekty Naszej współpracy!

 

Na początku pazdziernika…

Posted by DL Promotion on 20 grudzien 2016

Leave a comment

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy w ciągu 24H!


  Napisz krótko na czym polega Twój pomysł, czego potrzebujesz i jaki jest oczekiwany termin realizacji. Odpowiemy w ciągu 24H. Dziękujemy za zaufanie i fakt, że chcesz się z nami skontaktować!

  Email

  info@dlpromotion.com

  Address

  61-608 Błażeja 90B, Poznań.

  Phone-no

  +48 503071028