Deeci & Nicco – We Turn It Up

Deeci & Nicco – We Turn It Up

Deeci & Nicco – We Turn It Up


Morze, plaża, piękne dziewczyny, szybka fura i dobra zabawa – przepis na idealne wakacje. Właśnie to chcieliśmy pokazać w teledysku do utworu pt. „We Turn It Up” zagranicznych artystów Deeci’ego i Nicco.

Pewnego czerwcowego dnia spakowaliśmy się całą Naszą ekipą i wyruszyliśmy na weekend nad morze. Naszym celem było Trójmiasto, gdzie planowaliśmy nagrać teledysk dla wcześniej wspomnianych artystów. Na miejscu spotkaliśmy się z chłopakami i rozpoczęliśmy pracę na klipem. Podczas kręcenia zdjęć pogoda rozpieszczała Nas od pierwszej do ostatniej minuty.

Na pierwszy rzut poszły prace przy scenach na Lotnisku im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, gdzie piękne stewardessy ukradły Range Rovera Decci’emu i Nicco. Następnie przenieśliśmy się na ulicy Sopotu oraz na plaże w tym przepięknym mieście. Na szczęście udało Nam się nagrać sceny przed wszystkim dobrze znanym wyścigiem odbywającym nad polskim morzem czyli parawaningiem. Czas Nas powoli gonił, ponieważ artyści przylecieli specjalnie w ten sam weekend na koncert do Elbląga z okazji Dni Miasta. Postanowiliśmy to wykorzystać w klipie i pokazać drogę artystów na występ z Trójmiasta do Elbląga jak i urywki samego koncertu.

Przy realizacji tego teledysku bawiliśmy się niesamowicie, a to dzięki całej ekipie i atmosferze jaka panowała między Nami 🙂

 

W ten weekend…

Posted by DL Promotion on 30 czerwiec 2015

Leave a comment

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy w ciągu 24H!


  Napisz krótko na czym polega Twój pomysł, czego potrzebujesz i jaki jest oczekiwany termin realizacji. Odpowiemy w ciągu 24H. Dziękujemy za zaufanie i fakt, że chcesz się z nami skontaktować!

  Email

  info@dlpromotion.com

  Address

  61-608 Błażeja 90B, Poznań.

  Phone-no

  +48 503071028