Sylwia Grzeszczak – „Kiedy Tylko Spojrzę ” tulipany, orkiestra, piękna wielkopolska…

Sylwia Grzeszczak – „Kiedy Tylko Spojrzę ” tulipany, orkiestra, piękna wielkopolska…

Sylwia Grzeszczak – „Kiedy Tylko Spojrzę ” tulipany, orkiestra, piękna wielkopolska… 
Cóż może w Wielkopolsce być piękniejszego niż rozlane zielenią równiny, skąpane w wiosennym słońcu pola pełne rzepaku, tulipanów w towarzystwie błękitu jezior i wąskie, urokliwe wiejskie dróżki prowadzące do fantastycznie położonych pałaców i dóbr ziemskich? Tak, wiemy, zaproponujecie wiele cudownych miejsc na Warmii i mazurach, odkryjecie przed nami niezastąpione połacie Tatr i krzykniecie nam w nadmorskim wichrze iż Bałtyk, nasze narodowe dobro, również ma wiele do zaoferowania. Tak, wiemy o tym. Ale wiemy też, że wokalistka , obdarzona niesamowitym głosem, pochodząca z Poznania ma również miejsca tak bliskie swemu sercu, iż pokazanie ich w obrazie jest tak samo istotne, jak położenie na zrównoważona instrumentacje, subtelnego głosu.

Dokładnie takich miejsc szukaliśmy przy okazji wizyty w Chrzypsku Wielkim niedaleko Poznania. Według scenariusza naszego autorstwa, akcja miała rozgrywać się w najpiękniejszych miejscach jakie dają te okolice ze szczególnym naciskiem na przepiękne, malownicze pola tulipanów w których wokalistka mogła zaśpiewać główne partie swojego nowego singla.

Miejsce powitało nas doskonałą pogodą, a lokalizacja objawiła swoje drugie piękne oblicze w postaci przecudownego pałacu www.bialokosz.pl w którym nasza ekipa mogła w spokojnej profesjonalnej atmosferze zainstalować niezbędny ekwipunek oraz przygotować narzędzia do pracy z artystami.

Nadmienić należy, iż pierwszy dzień zdjęciowy polegał na skupieniu się na ujęciach orkiestry towarzyszącej Sylwii Grzeszczak w utworze. Z kolei drugi dzień zdjęciowy – fabularyzowany, angażował głównych aktorów oraz chór Sound’n’Grace, który na plan docierał praktycznie z całej Polski. Na miejscu nie mogło zabraknąć stylowego gadżetu jakim była oryginalna Alfa Spyder z 1989 roku w czerwonym przykuwającym wzrok kolorze. Mimo iż auto starało się jak mogło, nie mogło przyćmić energii jaką klipowi oddała główna para aktorów oraz samej wokalistki.

Mimo silnego wiatru, bezproblemowo udało się zrealizować ujęcia z powietrza, oraz najbardziej dynamiczne z follow-car z zainstalowanym systemem DJI Ronin z kamerą Sony FS700, setup przedstawiał się następująco: Setup: DJI Ronin + FS700 + Oddysey 7q 2K prores + Zeiss + PdMovie + Teradek, więcej zdjęć w galerii możecie obejrzeć na stronie realizatora technicznego projektu Cam-L Studio klikając TUTAJ 🙂

To już trzeci teledysk, który wyprodukowaliśmy dla Sylwii Grzeszczak. Tym razem 90% klipu wykonaliśmy na stabilizatorze…

Posted by Cam-L Studio on 1 maja 2015

Leave a comment

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy w ciągu 24H!


  Napisz krótko na czym polega Twój pomysł, czego potrzebujesz i jaki jest oczekiwany termin realizacji. Odpowiemy w ciągu 24H. Dziękujemy za zaufanie i fakt, że chcesz się z nami skontaktować!

  Email

  info@dlpromotion.com

  Address

  61-608 Błażeja 90B, Poznań.

  Phone-no

  +48 503071028