Remo x Doniu x Young Multi – Play Live

Remo x Doniu x Young Multi – Play Live

Remo x Doniu x Young Multi – Play Live


W jednej z podpoznańskich hal marcowego poranka rozpoczęliśmy prace nad realizacją teledysku do singla „Play Live” promującego 5 album REMO. Na planie przewinęło się około 50 osób, a najwytrwalsi z nich spędzili na nim 14 godzin.

Od rana przygotowywaliśmy halę, aby w obrazku wyglądała tak, jak na plan przystało. Po podwieszeniu tła i rozłożeniu świateł przed kamery wparowały pierwsze tancerki z własną choreografią, które tańczyły u boku Rema, Donia i Multiego. Swoimi umiejętnościami pochwaliły się również tancerki pole dance. Dziewczyny zrobiły wrażenie na wszystkich osobach będących na planie. Nawet jeden chłopak z ekipy korzystając z okazji kiedy rura była wolna spróbował się na niej podnieść, niestety bez efektów (a wydawało się to takie łatwe). Pojawiły się także tancerki w brazylijskich strojach z piórami, które podczas przerw pomiędzy ujęciami siadały na krzesłach, ponieważ stroje do lekkich nie należały.

Po tanecznych ujęciach na plan przyjechał ASG TEAM. Ze swoimi ujęciami poradzili sobie raz, dwa, chociaż na początku mieliśmy mały problem, aby zmieścić 5 mężczyzn z całym sprzętem do Land Rover Defender, ale daliśmy radę. Tego dnia było też momentami BOMBOWO, a to za sprawą bomby (odwzorowanej z CS’a), którą REMO rzuca po ataku kijem baseballowym na komputer i szklany stół. Co ciekawe w trakcie zdjęć na planie pojawił się ogień, który wydobywał się z ust barmana robiącego pokaz baristyczny.

Po tym bombowym dniu, pełnym pozytywnej zabawy czekaliśmy niecałe 2 tygodnie na efekty Naszej pracy.

 

Przedstawiamy Wam…

Posted by DL Promotion on 14 marca 2016

Leave a comment

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy w ciągu 24H!


  Napisz krótko na czym polega Twój pomysł, czego potrzebujesz i jaki jest oczekiwany termin realizacji. Odpowiemy w ciągu 24H. Dziękujemy za zaufanie i fakt, że chcesz się z nami skontaktować!

  Email

  info@dlpromotion.com

  Address

  61-608 Błażeja 90B, Poznań.

  Phone-no

  +48 503071028