Olivia Wieczorek x Doniu – „Zacznij żyć”

Olivia Wieczorek x Doniu – „Zacznij żyć”

Olivia Wieczorek x Doniu – „Zacznij żyć”


17.08.2016 roku spędziliśmy bardzo miło czas w genialnym towarzystwie na planie zdjęciowym klipu do najnowszego singla Olivii Wieczorek oraz Donia pt. „Zacznij żyć”. Olivia jest finalistką produkcji TVN, Mali Giganci. Jej talentem zachwyciła się m.in. jurorka programu, Katarzyna Bujakiewicz, która wzięła udział w nagraniach do teledysku. W klipie wzięli udział również młodzi youtuberzy Adrianna Skon oraz Mariusz „Kosper” Sikorski.

Do godzin po południowych kręciliśmy sceny z Adą oraz Kosperem. Były to m.in. sceny gdzie jeździli samochodem po ulicach Przeźmierowa oraz okolic. Następnie przenieśliśmy się nad przepiękne jezioro w Lusowie. Tam dotarła do nas wcześniej wspomniana Kasia Bujakiewicz, która swoją pozytywną energią zaraziła każdego z nas. Korzystając z infrastruktury okolic jeziora nagraliśmy sceny na nowo wybudowanym pomoście.

Po wspólnych nagraniach z Kasią, która spieszyła się na kolejny plan zdjęciowy rozpoczęliśmy rozpalać ognisko, które służyło nam do jednej ze scen teledysku. W trakcie gdy rozpalane było ognisko Olivia w ekspresowym tempie uczyła się pływania na słupie. Po kilku minutach śmigała jak zawodowiec 🙂 Efekty zobaczycie w klipie. Po zjedzonym obiedzie ruszyliśmy nagrywać kolejne sceny, dlatego też zmieniliśmy lokalizację. Było to nie typowe miejsce do kręcenia klipu, ponieważ pojawiliśmy się z ekipą w żwirowni, która wyglądała niczym Sahara. Na masce Mitsubishi Pajero, Doniu wspólnie z Olivią odśpiewali cały utwór, a sceny te były kręcone niezawodnym dronem. Po ujęciach w tej scenerii musieliśmy się niestety Wszyscy pożegnać, ponieważ na każdego z nas czekały obowiązki.

Bawiliśmy się świetnie tego dnia! Z resztą nasze poczynania możecie zobaczyć na vlogu z backstage’a, który znajduje się na kanale Kospera:


 

 

Przedwczoraj spędziliśmy czas na planie zdjęciowym…

Posted by DL Promotion on 19 sierpień 2016

Leave a comment

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy w ciągu 24H!


  Napisz krótko na czym polega Twój pomysł, czego potrzebujesz i jaki jest oczekiwany termin realizacji. Odpowiemy w ciągu 24H. Dziękujemy za zaufanie i fakt, że chcesz się z nami skontaktować!

  Email

  info@dlpromotion.com

  Address

  61-608 Błażeja 90B, Poznań.

  Phone-no

  +48 503071028