Liber & Mateusz Grędziński – „Czarne chmury”

Liber & Mateusz Grędziński – „Czarne chmury”

Liber & Mateusz Grędziński – „Czarne chmury” 

Na początku wiosny 2014 roku zajęliśmy się realizacją teledysku do nowego projektu Libera. Artysta znany z zapraszania młodych wokalistów do współpracy tym razem zaprosił do duetu Mateusza Grędzińskiego. Owocem tej współpracy jest singiel pt. „Czarne chmury”. Utwór ten nie jest o łatwej tematyce, nastrój kompozycji łączy się z wydarzeniami w Europie i na świecie. Klimat klipu miał krążyć w okół: walki, smutku, melancholii. Artysta chciał stworzyć taką aurę utworu, jak i teledysku, aby go zadedykować „wszystkim, dla których WOLNOŚĆ jest sprawą najważniejszą”.

W klipie głównie przewijają się sceny związane z szachownicą. Oprócz tradycyjnych szachów na których artyści rozegrali partię gry, użyliśmy ogromną szachownicę – 9×9 metrów. Pionkami na niej byli znani i lubiani artyści, przyjaciele Libera i Mateusza.

Do klipu zaprosiliśmy m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Artura Chamskiego, Julię Wróblewską, Marcina Urbasia, Bilguuna Ariunbaatara. Osoby te były podzielone na dwie grupy, które walczyły pomiędzy sobą. „Wojownicy zła” pod wodzą Libera ubrani w ciemne skóry oraz „wojownicy dobra” pod wodzą Mateusza Grędzińskiego ubrani w jasne koszule stoczyli ze sobą walkę, jaką toczą na co dzień ludzie na świecie.

Zdjęcia wykonane były na początku wiosny w starej wytwórni wódki Konsener w Warszawie, okolicach ulicy Ząbkowskiej oraz na podwarszawskich polach. Pogoda na planie nam dopisała – jak zawsze (My to mamy nosa). Atmosfera i praca na planie była przednia. Cała obsada i ekipa dała z siebie wszystko co widać na załączonym obrazku 🙂

Leave a comment

Contact Us

ETIAM DIGNISSIM LEO VESTIBULUM VOLUTPAT MORB


  Napisz krótko na czym polega Twój pomysł, czego potrzebujesz i jaki jest oczekiwany termin realizacji. Odpowiemy w ciągu 24H. Dziękujemy za zaufanie i fakt, że chcesz się z nami skontaktować!

  Email

  HELL@VIZERK.COM

  Address

  ENVATO PTY LTD, MELBOURNE, AUSTRALIA

  Phone-no

  +8 VIZERK 6666