Dj Decks x Paluch – Mixtape 5 „Zerwany film”

Dj Decks x Paluch – Mixtape 5 „Zerwany film”

Dj Decks x Paluch – Mixtape 5 „Zerwany film”


2 wakacyjne, słoneczne dni spędziliśmy na planie w Poznaniu oraz w Warszawie podczas kręcenia klipu „Zerwany film” Dj Decks’a oraz Palucha. Utwór ten jest prologiem do najnowszej produkcji Decksa czyli Mixtape 5, której premiera odbyła się 2 września 2016 roku.

Pierwsze ujęcia miały miejsce w centrum Warszawy do której wyruszyliśmy całą ekipą wczesnym rankiem z Poznania. Od rana mieliśmy bardzo napięty grafik. W przeciągu 8 godzin nagraliśmy 12 raperów w 6 rożnych lokalizacjach Warszawy. Jak wiadomo nasza stolica znajduje się w TOP liście miast świata, które są najbardziej zakorkowane. Mimo trudności na drogach nasz grafik nie zawiódł i wszystko poszło zgodnie z planem. Tego dnia wykonaliśmy ujęcia z: Ten Typ Mes, KORAS Syn Nadziei, Fu, Pih, Małach & Rufuz, Ero JWP, PONO, Z.B.U.K.U, Kuba Knap, VNM, Stasiak. Podczas wszystkich ujęć obecny był DJ Decks, który również brał w nich czynny udział.

Kilka dni później nasza ekipa przeniosła się na ulice stolicy Wielkopolski – Poznania. Tam gościliśmy na planie zdjęciowym takich artystów jak: Paluch, Kaczor, SŁOŃ. Wspólnie z Paluchem odwiedziliśmy kilka lokalizacji m.in. Główny dworzec PKP, jedno z poznańskich osiedli oraz klub na Starym Rynku.

Podczas tych dwóch pracowitych dni pogoda spisała się na medal . Wszyscy artyści byli zadowoleni ze współpracy! Nasze efekty możecie zobaczyć w klipie, który znajduje się powyżej.

 

W ubiegłą środę mieliśmy przyjemność…

Posted by DL Promotion on 3 sierpień 2016

 

II dzień planu zdjęciowego odbył się w Poznaniu…

Posted by DL Promotion on 11 sierpień 2016

Leave a comment

NAPISZ DO NAS

Odpowiemy w ciągu 24H!


  Napisz krótko na czym polega Twój pomysł, czego potrzebujesz i jaki jest oczekiwany termin realizacji. Odpowiemy w ciągu 24H. Dziękujemy za zaufanie i fakt, że chcesz się z nami skontaktować!

  Email

  info@dlpromotion.com

  Address

  61-608 Błażeja 90B, Poznań.

  Phone-no

  +48 503071028